HostelBookers Logo
Website feedback

Hotel Stadt Frankfurt-Karben Hotel

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Duitsland

Gewoon een "hop" van de felle lichten van de stad! Alle comfort die u nodig tegen een betaalbare prijs! We zijn de beste waarde voor uw geld! Meer dan alleen een bed en een badkamer. Wij willen dat u geniet van uw verblijf bij ons. Hogere standaard, gematigde prijs! Veilige, vriendelijke, leuk en betaalbaar. * Gratis Internet in de Lobby * Familie-stijl hotel, waar de kwaliteit en de prijzen juiste zijn; waar jong en oud Welkom bij op uw gemak voelen. Meer over

72% Algehele beoordeling 10 van de 13 klanten zouden deze accommodatieaanbevelen gebaseerd op 13 beoordelingen

Sfeer 71%

Reinheid 68%

Faciliteiten 69%

Locatie 68%

Veiligheid 78%

Medewerkers 78%

Waarde 72%

Bekijk alle recensies

Wat is inbegrepen

  • Linnengoed
  • Bagageruimte
  • Handdoek

Faciliteiten

  • ATM
  • Bagage-opslag
  • Bar
  • Boekenruil
  • Brandkast
  • Buitenterras
  • Café
  • DVD's
  • Faciliteiten voor koffie- en thee
  • Gratis internettoegang
  • Gratis kaarten
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Haardrogers
  • Huishouding
  • Internettoegang
  • Kabel TV
  • Lift
  • Minibar
  • Ontbijt niet inbegrepen
  • Parkeerplaats
  • Plafondventilator
  • Restaurant
  • Telefoon Faxvoorzieningen
  • Telefoon met directe lijn
  • Tours / Reisdesk
  • Vergaderzaal
  • Wasserette
  • Wisselkantoor
  • Zwembad

Belangrijke informatie

Late annulering / no show: 1 nacht in rekening gebracht op de creditcard.

UITZONDERINGEN --- "Frankfurt Fair periodes" hieronder.
Annulering Tijdens scripties periodes - alleen mogelijk tot 21 dagen voor aankomst.
Later annuleren of no-shows of short-cut van een bevestigde reservering zijn onderworpen aan FULL kosten van de totale reservering geboekt

laatste check in - tot 22:00 uur (10:00) - Als het nodig dat het later in, shoulderstand receptie gecontacteerd

"Frankfurt Fair periodes"

HEIMTEX 14.1.-17.1.15
PAPIER + X-MASS wereld 30.1.-3.2.15
SFEER 13.2.-17.2.15
ISH 10.3.-14.3.15
MUZIEK 15.4.-18.4.15
Techtextil 04.5.-5.7.15
IMEX 19.5.-21.5.15
ACHEMA 15.6.-19.6.15
Tendence 29.8.-1.9.15
IAA Press Days 15.9.-17.9.14
I A A 17.9.-27.9.15
BOEKENBEURS 14.10.-10.18.15
EUIROMOLD 25.11.-11.27.15

Bookings during the Frankfurt-Fair periods however(listed below) can only be cancelled free of charge 15 days prior to arrival date.
Later cancellations will be charged for complete period of the booking. For details please contact hotel.

Fairs in Frankfurt/M. 2016
Heimtextil
Premiere
Ambiente
MUSIK / ProLight + Sound
Light & Building
I F F A
Tendence
IFFA
Frankfurt Auto show IAA
Book fair

Guests must cancel 15 days prior to arrival if they have bookings arriving during any of the periods above. If the bookings are not cancelled in time they will be subject to a cancellation fee equivalent to 100% of the balance due.

Check-in / Check-out

Vroegste check-in: 10:00

Laatste check-out: 11:00

Beleid

  • Kindvriendelijk
  • Kredietkaarten worden aanvaard
  • Geen Avondklok
  • Diervriendelijk
  • Belastingen inbegrepen

Groepsboeking?

Groep van 15 personen of meer die reizen naar Frankfurt?

Neem rechtstreeks contact met ons op

Gewoon een "hop" van de felle lichten van de stad! Alle comfort die u nodig tegen een betaalbare prijs! We zijn de beste waarde voor uw geld! Meer dan alleen een bed en een badkamer. Wij willen dat u geniet van uw verblijf bij ons. Hogere standaard, gematigde prijs! Veilige, vriendelijke, leuk en betaalbaar. * Gratis Internet in de Lobby * Familie-stijl hotel, waar de kwaliteit en de prijzen juiste zijn; waar jong en oud Welkom bij op uw gemak voelen. Meer over

Privé-kamers

Standaard Eenpersoonsbed Privé Room with Bath / WC

Voor (aantal personen) 1

Kamertypes

Privékamer

Badkamer

Privébadkamer

Kwaliteit

Standaard

Standaard Privé-twin Room with Bath / WC

Voor (aantal personen) 2

Kamertypes

Privékamer

Badkamer

Privébadkamer

Kwaliteit

Standaard

Superieur 3 Bed PRIVATE Room with Bath / WC

Voor (aantal personen) 3

Kamertypes

Privékamer

Badkamer

Privébadkamer

Kwaliteit

Superieur

Standaard 4 Bed PRIVATE Room with Bath / WC

Voor (aantal personen) 4

Kamertypes

Privékamer

Badkamer

Privébadkamer

Kwaliteit

Standaard

Superieur Eenpersoonsbed Privé Room with Bath / WC

Voor (aantal personen) 1

Kamertypes

Privékamer

Badkamer

Privébadkamer

Kwaliteit

Superieur

Over Hotel Stadt Frankfurt-Karben

Of het nu voor zaken of voor plezier onze familie-stijl hotel biedt u de juiste kwaliteit tegen een betaalbare prijs. De grote meerderheid van onze gasten zien dat we hogere normen bieden dan ze hadden verwacht, voor de prijs!























Ons hotel ligt in de buitenwijken van Frankfurt, in een aangename groene omgeving - op slechts 15 minuten rijden van het bruisende stadscentrum van Frankfurt (directe lijn) of 20/25 min. naar de internationale luchthaven











Niet-roken kamers, familiekamers en kamers met balkon zijn beschikbaar!























De uitnodigende lobby, (gratis internet) - ruime, lichte kamers (satelliet TV, DVD / CD-speler, radio, kluis), warme gastvrijheid en vriendelijk welkom worden gewaarborgd om uw verblijf bij ons een prettig.























Uitgebreid ontbijtbuffet voor maar € 5,00 per persoon 6u30-9u30























BELANGRIJK:











Laatste check-in tijd is meestal 22:00 uur (10 uur), maar later aankomsten kan worden aangevraagd, en we zullen proberen ons best te voldoen en uw agenda te voldoen. Het hotel moet contact worden opgenomen ten minste 3 dagen van te voren!























Engels, Spaans, Frans - vloeiend gesproken.























Annulering & No Show Beleid:











Hotels gebruikelijke 'vrije annuleringsvoorwaarden' is - 24-48 uur voor aankomst:











Boekingen tijdens de Frankfurt-Beursperiodes echter (zie hieronder) kunnen alleen worden kosteloos geannuleerd 15 dagen voor aankomst.











Later annuleringen kunnen onderhevig zijn aan volledige, 100% kosten van alle geboekte periode.











Voor meer informatie kunt u contact opnemen hotel.























Beurzen in Frankfurt / M. 2012 - Vraag hotel voor exacte data











---------------------------------











Heimtextil - Jan 10.-14











Premiere - ChristmassWorld / Paperworld - 27.Jan - 1e-Feb











Ambiente - 10.-14. Februari











Musik / Prolight + Sound - maart 21.-24











Light & Building - april 15.-20











ACHEMA - juni 18.-22











Tendence - eind aug











AUTOMECHANIKA - 11 tot 16 september.











Boekenbeurs. - 10.-14. Oktober

Accommodatiegegevens

Al onze kamers zijn met prive faciliteiten mooi ingericht, groot, comfortabel en helder met satelliet TV, DVD speler, minibar, wekkerradio, sommige ook met kluisjes en een balkon.











- Familie kamers











- Niet-rokers kamers beschikbaar.























Gratis draadloos internet in de lobby

Informatie over de locatie

De felle lichten van de stad zijn slechts een 'hoppen' van het hotel. .... gewoon een 20 minuten ontspannen, gemakkelijk en comfortabel met de trein (lijn S6) uit Frankfurt centraal station (Hauptbahnhof) en je zult ons vinden, 'Land Hotel Frankfurt-Karben' ingebed in een rustige, groene en harmonieuze omgeving.











Kom tot rust en ontspan in deze uitnodigende omgeving.











WE zijn genesteld in de buitenwijken van Frankfurt, in een aangename groene omgeving, op slechts 15 minuten rijden van het centrum van Frankfurt en 20 minuten van de internationale luchthaven van Frankfurt.























De Duitse S Bahn (Duitse Spoorwegen - snelle trein) ligt op slechts 400 meter afstand en biedt u comfortabele, eenvoudige, directe toegang tot alle belangrijke bezienswaardigheden van de stad en de beurs van Frankfurt.























Niet op hotel gebouwen, maar in de directe omgeving:























In / uit-deur zwembad











Trimbaan











Fitness gym











Fietsenverhuur























Excursies en Toerisme:











Frankfurt, Heidelberg, Rijn











Bad Homburg-Spa, Gokken casino











Büdingen - charmante middeleeuwse stad

Annuleringsbeleid

Klanten kunnen 1 dag voor aankomst hun reservering kostenloos annuleren. Na deze datum zullen kosten in rekening worden gebracht door de accommodatie ter waarde van de kosten voor de eerste nacht van de reservering, tenzij anders vermeld in de voorwaarden van de accommodatie. Betaalde aanbetalingen worden niet terugbetaald.