HostelBookers Logo
Website feedback

Recensies van Hotel Stadt Frankfurt-Karben Hotel

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Duitsland

Sfeer 71%

Reinheid 68%

Faciliteiten 69%

Locatie 68%

Veiligheid 78%

Medewerkers 78%

Waarde 72%

Wat is inbegrepen

  • Linnengoed
  • Bagageruimte
  • Handdoek

Faciliteiten

  • ATM
  • Bagage-opslag
  • Bar
  • Boekenruil
  • Brandkast
  • Buitenterras
  • Café
  • DVD's
  • Faciliteiten voor koffie- en thee
  • Gratis internettoegang
  • Gratis kaarten
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Haardrogers
  • Huishouding
  • Internettoegang
  • Kabel TV
  • Lift
  • Minibar
  • Ontbijt niet inbegrepen
  • Parkeerplaats
  • Plafondventilator
  • Restaurant
  • Telefoon Faxvoorzieningen
  • Telefoon met directe lijn
  • Tours / Reisdesk
  • Vergaderzaal
  • Wasserette
  • Wisselkantoor
  • Zwembad

Belangrijke informatie

Late annulering / no show: 1 nacht in rekening gebracht op de creditcard.

UITZONDERINGEN --- "Frankfurt Fair periodes" hieronder.
Annulering Tijdens scripties periodes - alleen mogelijk tot 21 dagen voor aankomst.
Later annuleren of no-shows of short-cut van een bevestigde reservering zijn onderworpen aan FULL kosten van de totale reservering geboekt

laatste check in - tot 22:00 uur (10:00) - Als het nodig dat het later in, shoulderstand receptie gecontacteerd

"Frankfurt Fair periodes"

HEIMTEX 14.1.-17.1.15
PAPIER + X-MASS wereld 30.1.-3.2.15
SFEER 13.2.-17.2.15
ISH 10.3.-14.3.15
MUZIEK 15.4.-18.4.15
Techtextil 04.5.-5.7.15
IMEX 19.5.-21.5.15
ACHEMA 15.6.-19.6.15
Tendence 29.8.-1.9.15
IAA Press Days 15.9.-17.9.14
I A A 17.9.-27.9.15
BOEKENBEURS 14.10.-10.18.15
EUIROMOLD 25.11.-11.27.15

Bookings during the Frankfurt-Fair periods however(listed below) can only be cancelled free of charge 15 days prior to arrival date.
Later cancellations will be charged for complete period of the booking. For details please contact hotel.

Fairs in Frankfurt/M. 2016
Heimtextil
Premiere
Ambiente
MUSIK / ProLight + Sound
Light & Building
I F F A
Tendence
IFFA
Frankfurt Auto show IAA
Book fair

Guests must cancel 15 days prior to arrival if they have bookings arriving during any of the periods above. If the bookings are not cancelled in time they will be subject to a cancellation fee equivalent to 100% of the balance due.

Check-in / Check-out

Vroegste check-in: 10:00

Laatste check-out: 11:00

Beleid

  • Kindvriendelijk
  • Kredietkaarten worden aanvaard
  • Geen Avondklok
  • Diervriendelijk
  • Belastingen inbegrepen

Groepsboeking?

Groep van 15 personen of meer die reizen naar Frankfurt?

Neem rechtstreeks contact met ons op

Deze accommodatie is nog niet geëvalueerd.

Beschikbaarheid Controleren