HostelBookers Logo
Website feedback

Recensies van Hotel Stadt Frankfurt-Karben Hotel

Egreve-Str. 25-27, Karben, Frankfurt, Duitsland

Sfeer 71%

Reinheid 68%

Faciliteiten 69%

Locatie 68%

Veiligheid 78%

Medewerkers 78%

Waarde 72%

Wat is inbegrepen

  • Linnengoed
  • Bagageruimte
  • Handdoek

Faciliteiten

  • Kluisjes
  • ATM
  • Bagage-opslag
  • Bar
  • Boekenruil
  • Brandkast
  • Buitenterras
  • Café
  • DVD's
  • Faciliteiten voor koffie- en thee
  • Gratis internettoegang
  • Gratis kaarten
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Haardrogers
  • Huishouding
  • Internettoegang
  • Kabel TV
  • Kinderbedjes beschikbaar
  • Lift
  • Minibar
  • Ontbijt niet inbegrepen
  • Parkeerplaats
  • Plafondventilator
  • Restaurant
  • Telefoon Faxvoorzieningen
  • Telefoon met directe lijn
  • Tours / Reisdesk
  • Vergaderzaal
  • Warme Douches
  • Wasserette
  • Wisselkantoor

Belangrijke informatie

Late annulering / no show: 1 nacht in rekening gebracht op de creditcard.

UITZONDERINGEN --- "Frankfurt Fair periodes" hieronder.
Annulering Tijdens scripties periodes - alleen mogelijk tot 21 dagen voor aankomst.
Later annuleren of no-shows of short-cut van een bevestigde reservering zijn onderworpen aan FULL kosten van de totale reservering geboekt

laatste check in - tot 22:00 uur (10:00) - Als het nodig dat het later in, shoulderstand receptie gecontacteerd

"Frankfurt Fair periodes"

HEIMTEX 14.1.-17.1.15
PAPIER + X-MASS wereld 30.1.-3.2.15
SFEER 13.2.-17.2.15
ISH 10.3.-14.3.15
MUZIEK 15.4.-18.4.15
Techtextil 04.5.-5.7.15
IMEX 19.5.-21.5.15
ACHEMA 15.6.-19.6.15
Tendence 29.8.-1.9.15
IAA Press Days 15.9.-17.9.14
I A A 17.9.-27.9.15
BOEKENBEURS 14.10.-10.18.15
EUIROMOLD 25.11.-11.27.15

Check-in / Check-out

Vroegste check-in: 10:00

Laatste check-out: 11:00

Beleid

  • Kindvriendelijk
  • Kredietkaarten worden aanvaard
  • Geen Avondklok
  • Diervriendelijk
  • Belastingen inbegrepen

Groepsboeking?

Groep van 15 personen of meer die reizen naar Frankfurt?

Neem rechtstreeks contact met ons op

Deze accommodatie is nog niet geëvalueerd.

Beschikbaarheid Controleren